Nabídka služeb

Rekonstrukce

Rekonstrukce Rekonstrukce bytů a domů jsou též naší činností a máme v této oblasti již bohaté zkušenosti. Provádíme rekonstrukce bytů ve starých cihlových domech i  v domech panelových. Stejně tak dokážeme kvalitně zrenovovat zdevastované chalupy s již narušenou statikou ci vlhkými zdmi. Jsme si vědomi odlišností jednotlivých budov a stavebních konstrukcí a tyto rozdíly při pracích respektujeme. V rámci rekonstrukce rádi poradíme s novým dispozičním řešením a navrhujeme zachování a renovaci původních zachovalých prvků. Běžné trvání celkové rekonstrukce bytu je 12-35 pracovních dnů. V případě domů 2-6 měsíců.

Projekce

Náhled Zabýváme se zpracování projektů a statického návrhu nosných konstrukcí pozemních staveb včetně výpočtu požární odolnosti nosné konstrukce. Projekty zpracováváme ve všech stupních od studie po výrobní či stavební dokumentaci. Mezi naše odvětví také patří projekty elektro NN i VN do 35kV, pojekty ocelových konstrukcí a jinné které naleznete v sekci projekce. Spolupracujeme též s významnými architekty našeho kraje abychom Vašim projektům dodali patřičnou osobitost a jedinečnost. 

Vizualizace

Vizualizace Služba vizualice slouží k tomu aby jste mohli vidět výsledek budoucí práce. Realizujeme pro Vás designové realizace interiéru i exteriéru například zahrady, domy, vnitřní vybavení bytu. Jakýkoliv váš návrh dokázěme realisticky nakreslit a předvést vám jej. S námi víte do čeho jdete!

 

Zemní práce

Náhled Provádíme zemní práce a dopravu nákladními vozidly. Ze zemních prací nabízíme demolice, výkopy zakládů staveb, úpravy terénů, výkopy kanalizace, vody, plynu, elektřiny, svahování.

 

 

Stavební práce

Stavební práce Stavební práce jsou jednou z pioritních činností naší firmy. Zabýváme se výstavbou tzv. na klíč. například rodinné domy, firemní objekty, garáže, přístřešky, ploty a jiné. Využíváme nejmodernější technologie a materiály které šetří čas výstavby a následně šetří i Vaše finance například na vytápění objektu.  

 

Elektroinstalace

ElektroinstalaceProvádíme elektroninatalace rodinných domů, průmyslových hal, administrativních budov, osvětlení interiérů exteriérů i dekorativní.Dále pak výstavbu veřejných osvětlení, rozhlasů, kamerových systémů, zabezpečení a měření a regulaci. 

 

Truhlářství

Truhlářství Zabýváme se též návrhem a zakázkovou výrobou nábytku z masivu, dýhy či lamina. Vyrábíme vestavné skříně, kuchyně, regály, komody, stoly, obložkové dveře, postele, kancelářské vybavení. Při našem návrhu dbáme nejen na design ale především na funkčnost využití výrobku a jeho správné umístění do prostoru.

Kovovýroba

Kovovýroba Zabýváme se veškerou zámečnickou výrobou dle PD či Vašich představ. Realizujeme brány, přístřešky, kolostavy, ploty či jakékoliv specifické ocelové výrobky jako například trezory na zbraně, konzole na stoly či schrány na korespondenci. Zabýváme se i výrobou z nerezu.

Zateplování

Zateplování Zateplování je specifická práce které rozumíme a provádíme ji zodpovědně. Dbáme na správné navržení zateplovacího systému a jeho tloušťky s přihlédnutím na zateplované zdivo aby nevznikal rosný bod tam kde vznikat nemá! Většina poruch a vlhkosti zdiva po zateplení je způsobena neodborným navržením tloušťky použitého zateplovacího systému. My své práci rozumíme a nabízíme Vám úsporu financí na vytápění vašeho objektu a zbavíme Vás předsudků a mýtů o zateplování. 

Extrakční čištění

Extrakční čištění Jelikož chceme aby po naší práci bylo i důkladně uklizeno provádíme extrakčí čištení stroji Karcher. Jedná se o tzv. mokrosuché čištění nanesením vody s čistícím přípravkem a následným odsátím nečistot. Čištěné plochy například sedací soupravy, matrace, židle koberce a jiné látkové výrobky nevyjímaje interiéry automobilů.

Revize

Revize Provádíme výchozí a periodické revize elektrických zařízení do 35kV vč. hromosvodů, revize plynových zařízení, revize kouřovodů.

 

 

Inženýring

Inženýring Zabýváme se Inženýrskou činností pro firmy i fyzické osoby. Jsme vám k dispozici s vyřízení veškerých administrativních činností ohledně staveb či dotačních titulů EU. Stavební povolení, územní rozhodnutí, kolaudace, sepsání veřejnoprávních smluv či komunikace s institucemi či fyzickými osobami. Jelikož se v této oblasti umíme pohybovat jsme vám schopni zajistit rychlé vyřízení vašeho projektu.

Prodej stavebního materiálu

Prodej stavebního materiáluVyužijte naší služby prodeje stavebního materiálu se slevani až 60%. Jsme Vám schopni zajistit veškerý stavební materiál do 24h a nasměrovat Vás do správných regionálních stavebnin kde má naše firma nastavené slevové bonusy. Můžeme Vám též zajistit závoz materiálu za zvýhodněné ceny vč. skládání. Nebo využijte poptávkového formuláře či rovnou volejte 725 88 40 40