Extrakční čištění

Využijte našich služeb k Vaší čisté domácnosti!

Naše firma Vám nabízí mimo jiné také čištění koberců, sedacích souprav a jiného čalounění tzv. extrakčním způsobem, které je v domácnostech a ve firmách tím nejúčinějším řešením.

Pokud máte malé dítě, vlastníte domácí zvíře nebo je Vaše dítě náchylné k alergiím, je pravidelné čištění koberců a čalounění sedaček nezbytnou samozřejmostí.Koberce a čalouněný nábytek je i při běžném používání plný bakterií, plísní a roztočů, se kterými přicházíte do styku Vy i Vaše děti.

Čištění se provádí hloubkovou extrakční metodou neboli mokrou metodou. To v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do koberce nebo čalounění a hned odsávána zpět do zběrného tanku stroje. Díky tomuto způsobu čištění nedochází k nadměrnému opotřebení koberce či čalounění.
Extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku je bezesporu jednou z nejvhodnějších metod, která nečistotu i roztoče skuteční odstraní, je šetrná ke koberci a nábytku a vše je poměrně rychle suché, od 2 do 7 hodin.

Při době schnutí hodně záleží na výšce vlasu koberce, teplotě a větrání.

 

Metoda není vhodná k odstraňování žvýkaček a vosku a nedokáže zcela napravit odbarvená a používáním hodně opotřebovaná místa, přesto výrazně zlepší vzhled koberce a čalounění.

Zakázky realizujeme u Vás doma.
Nabízíme možnost práce i ve večerních hodinách a o víkendech bez dalších příplatků.

Ceny jsou orientační, odvíjí se podle znečištění.(např.pokud se chodí pokoberci v botech, skvrny, které vyžadují větší péči k odstranění, apod.)

Orientační ceník:                       

  • Koberce                                   15Kč/m2
  • Sedací soupravy            400-1000Kč/ks
  • Křeslo                                 150Kč/ks
  • Židle s opěrkou                    35Kč/ks
  • Matrace 1x2m                    100Kč/ks
  • Doprava                               5Kč/km    

Na každou ze zakázek jsme Vám schopni zpracovat cenovou nabídku a proto využijte níže uvedený kontakt a cenu vám připravíme k vaší spokojenosti a nabídneme vám vhodný termín čištění :